Ana sayfa | Haberler | Bizden Haberler | İnternet Sitemiz Yenilendi!

İnternet Sitemiz Yenilendi!

Yeni internet sitemizde anteks hakkında bilgiler edinebilir, perde ekstrafor ve cırt bant ürünlerimizi detaylarıyla inceleyebilir ve dahası..

İnternet sitemiz mobil uyumludur. İhtiyacınız olan perde ekstrafor modellerine göz atabilirsiniz. Siz müşterilerimiz için “tek tuş” kadar kolay.

İnternet sitemizde bizi daha yakından tanıyabilirsiniz. Bunun için “Hakkımızda” sekmemize tıklayarak Anteks Tekstil hakkında daha ayrıntılı bilgiye sahip olacaksınız.

Bizi daha da yakından takip etmek için “Haberler” bölümümüzdeki “Bizden Haberler” sekmesini sıklıkla ziyaret etmenizi öneririz. Ayrıca, “Sektörel Haberler” sayfamız da size bilgi ve tecrübe olarak yardımcı olacak sayfalardır.

Anteks Tekstil –  Polyester Perde Bandı, Şeffaf Perde Bandı, Cırt Bant, Çeşitleri

Tek model perde ekstraforu ile üretime başlayan firmamız, Türkiye ve dünyadaki sektörel gelişmeleri takip edebilmek için kendi bünyesinde oluşturduğu AR-GE departmanı ile zaman içerisinde üretim kapasitesini de artırarak, üretilen perde ekstraforu sayısını 250’e yükseltmiştir.

Bize hemen ulaşmak için “İletişim” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. İletişim sayfamızdan “İletişim Formu” nu doldurarak online istek, talep ve önerilerinizi bizimle paylaşabilir, açık adresimizde size bir kahve ısmarlayarak üretim fabrikamızı yakından inceleyebilirsiniz. Telefon numaramız 0(212) 546 40 32 , email adresimiz info@anteks.net/beta2 ‘dir.

Sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, en kısa sürede görüşmek dileğiyle, hoş çakalın.

Whatsapp Satış Hattı
Anteks ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler!